Pirkanmaan AVH-yhdistyksen liikuntapainotteinen virkistysleiri Sompalan leirikeskuksessa 5.-9.8.2019.

20.5.2019

Tervetuloa mukaan Pirkanmaan AVH -yhdistyksen virkistysleirille Sompalan leirikeskukseen Vesannolle.


Leiri on tarkoitettu ensisijaisesti Pirkanmaan AVH-yhdistyksen jäsenille!

Ohjaajina toimivat yhdistykset omat vertaisohjaajat Riitta Virenius ja Päivi Mäklin, sekä kaksi fysioterapeuttiopiskelijaa.

Mukaan leirille mahtuu n. 40 osallistujaa. Jos ilmoittautuneita on enemmän kuin paikkoja, ensikertalaiset tai yhdistyksessä pitkään toimineet hakijat ovat etusijalla. 

Hinta: Leirin osallistumismaksu on 80 € (sisältää edestakaisen linja-autokuljetuksen Tampere- Sompala- Tampere, majoituksen, ateriat ja leiriohjelman.) Tieto leirille pääsystä ilmoitetaan kesän aikana, jolloin valituille postitetaan leirikirje ja lasku leiristä.Leirille ilmoittaudutaan 16.6.2019 mennessä.Ilmoittautuminen lomakkeella postitse

Lomake löytyy JOO JOO- lehdestä ja tämän uutisen yhteydestä. Lomake tulee postittaa Pirkanmaan AVH-yhdistyksen toimistolle osoitteeseen

Pirkanmaan AVH-yhdistys ry

Lähteenkatu 2 - 4

33500 TampereIlmoittautuminen sähköpostitse

pirkanmaanavhnuoret@gmail.com   (Skannaa alkuperäinen ilmoittautumislomake tai kirjoita vastauksesi kaikkiin lomalleella esitettyihin kysymyksiin!)Lisätietoja leiristä antavat Riitta Virenius p. 040 836 4603 ja Päivi Mäklin p. 045- 646 3730